SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Z JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM

AM MAX sp. z o.o.

Szczecin

2016-08-03

Agencja pracy AM MAX Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Z JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

· samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych dla klientów polskich

·prowadzenie dokumentacji oraz systematyczne raportowanie wyników

·pozyskiwanie Kandydatów przy wykorzystaniu różnych metod

·pomoc w prowadzeniu dokumentacji pracowników tymczasowych,

Wymagania:

·doświadczenie w firmie rekrutacyjnej lub agencji pracy tymczasowej

·biegła znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego

·gotowość do samodzielnej i zespołowej pracy

·odpowiedzialność

Oferujemy:

· atrakcyjne wynagrodzenie

·miła atmosfera pracy w ciekawym zespole

· stabilne zatrudnienie - stawiamy tylko na osoby zakładające długofalowy rozwój

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV na adres email APLIKUJ lub kontakt telefoniczny 720821207

Nr rej Agencji Pracy Tymczasowej 13574

Przy wysyłaniu CV prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Oferta jest nieaktualna