Asystent/Asystentka Redaktora

OXFORD ENCYCLOPEDIA LTD

Katowice

2016-08-31

Polskie przedstawicielstwo renomowanego międzynarodowego wydawnictwa encyklopedycznego poszukuje zaangażowanych, sumiennych i skutecznych osób do przeszukiwania mediów oraz telefonicznego umawiania spotkań.

Obowiązki:

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie wyszukiwanie ciekawych osobistości z różnych dziedzin życia społecznego oraz telefoniczne umawianie ich na wywiady z Redaktorem naszego wydawnictwa.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu
  • biegłe poruszanie się w środowisku internetowym
  • samodzielność
  • automotywacja
  • komunikatywność
  • rzetelność
  • sumienność
  • bardzo dobra znajomość aplikacji biurowych
  • komputer z dostępem do internetu (praca z domu)

Oferujemy:

  • pracę w domowym zaciszu
  • niezbędne szkolenia wprowadzające
  • możliwość kontaktu z ciekawymi i znanymi osobistościami
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (podstawa + prowizja + premia)
  • po okresie próbnym - stabilną długofalową współpracę w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej, szybko rosnącej organizacji
  • przyjazną, nie-korporacyjną atmosferę współpracy