Młodsza księgowa ze znajomością języka angielskiego

G-Force

Kraków

2016-11-25

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z siedzibą w Krakowie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów
  • wystawianie faktur,
  • porządkowanie segregatorów
  • opracowywanie różnych zestawień.

Wymagania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie kierunkowe, bądź w trakcie studiów
  • wiedza z zakresu rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym na stanowisku pomoc księgowej/-ego będzie atutem
  • rzetelność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • pracę na pełny etat
  • umowę o pracę na czas nieokreślony (Po okresie próbnym - w trakcie okresu próbnego umowa zlecenie)
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • samodzielną i interesującą pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.081997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102319 ofert pracy. Sprawdź!