Monter od zaraz - umowa o pracę, okolice Pruszcza Gdańskiego !!!

Jobhouse Sp. z o.o.

Cieplewo

2016-08-02

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów  poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Monter 

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie przy montażu

- dyspozycyjność

- gotowość do pracy zmianowej

Obowiązki:

- montaż metalowych elementów

- prace produkcyjne w branży technicznej

- praca z rysunkiem technicznym

- obsługa narzędzi

Oferujemy:

- wynagrodzenie  13zł /godz. brutto, po okresie próbnym 15 zł brutto /godz.

- umowę o pracę tymczasową

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- prace w okolicach Pruszcza Gdańskiego

 

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słĂłw, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres: APLIKUJ z podaniem nr ref. MON/CIE/TRO

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektĂłw rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Nr ref: MON/CIE/TRO

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66500 ofert pracy. Sprawdź!