Pracownik/ca montażu

WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa

2016-09-26

Od 1995 roku działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia design oraz produkcji wysokiej jakości materiałów POS. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich.

Jesteśmy pracodawcą, który stara się zapewnić atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu.  Aby umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: 

Pracownik/ca montażu
Miejsce pracy: Warszawa Okęcie

Jeżeli:

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności manualne
  • Posiadasz chęć i motywację do pracy
  • Jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku
  • A ponadto masz doświadczenie w pracy na produkcji  - DOŁĄCZ  DO NAS !!!

Oferujemy:

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku          
  • pracę od zaraz 
  • miłą atmosferę
  • wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy
     


Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesłanie aplikacji  (CV) na nasz adres e-mailowy wpisując nazwę stanowiska w temacie wiadomości. Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

aplikuj

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Willson & Brown-WB Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej Willson & Brown-WB Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawie) oraz innych firm współpracujących w procesie rekrutacji z „Willson&Brown – WB sp. z o.o. Sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 i Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66233 ofert pracy. Sprawdź!