Kierownik filii

Asaj Sp. z o.o.

Warszawa

2016-09-29

ASAJ Sp. z o. o.– jest największą siecią hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia we wschodniej i centralnej Polsce. Od 2013r. obecną również na rynku Polski zachodniej. Firma posiada 21 filii i zatrudnia ponad 300 osób. ASAJ należy do elitarnej grupy zakupowej Fegime. Posiadamy doświadczenie w zakresie doradztwa, szeroko rozumianej energetyki i projektowania oświetlenia. ASAJ to firma, która reprezentuje wysokie normy etyczne, przestrzega zasad kodeksu kupieckiego i działa zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

Sukces, jaki osiągamy, to efekt 25 lat doświadczenia rynkowego, naszej pasji i indywidualnego podejścia.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn lub Warszawa

Obowiązki:

  • zarządzanie sprzedażą w podległej placówce
  • odpowiedzialność za planowanie, realizację i monitoring wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • aktywne zarządzanie zespołem sprzedażowym w celu utrzymania wysokiego poziomu motywacji skuteczności powierzonych zadań
  • nadzór i wsparcie dla pracowników w realizacji powierzonych zadań,
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz podtrzymywanie relacji z kluczowymi klientami.

Wymagania:

  • umiejętność kierowania placówką handlową oraz zarządzania zespołem
  • wykształcenie mile widziane elektryczne, techniczne
  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej lub technicznej, preferowane w dystrybucji
  • ważne prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja),
  • odpowiedzialne stanowisko oraz duży zakres samodzielności i możliwości rozwoju,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (m.in. poprzez udział w szkoleniach)
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikacje prosimy przesłać z dopiskiem "kierownik filii - Imię Nazwisko Olsztyn" lub "kierownik filii - Imię i nazwisko Warszawa" w temacie wiadomości

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!