Kierowca b

Uber Poland Sp. z o.o.

Warszawa

2016-08-02

Uber to technologia, łącząca pasażerów z kierowcami w ponad 400 miastach na całym świecie. Od sierpnia 2014 działamy Polsce! Jesteśmy obecni w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Gliwicach i Chorzowie. Nasza społeczność to tysiące kierowców, którzy miesięcznie średnio zarabiają ponad 5 000 zł, w zależności od tego ile czasu mogą poświęcić by jeździć, oraz setki tysięcy pasażerów, którzy wybierają Ubera jako najlepszy i najwygodniejszy środek transportu w swoim mieście. 

Dołącz do kierowców, którzy co miesiąc zarabiają dzięki platformie Uber!

Kierowca b


CO OFERUJEMY? 


- pracę na własnych zasadach - jeździsz tyle ile chcesz lub potrzebujesz
- mnóstwo zleceń od czekających na komfortowy przejazd, uśmiechniętych pasażerów 
- system gwarancji godzinowych 
- przejrzysta umowę
- brak dyżurów i minimalnej liczby godzin do przepracowania

NIE MASZ SAMOCHODU? NIE CHCESZ ZAKŁADAĆ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ? NIE SZKODZI! MAMY OPCJĘ RÓWNIEŻ DLA CIEBIE -> ZAREJESTRUJ SIĘ i przyjdź na spotkanie!  

CZEGO POTRZEBUJESZ BY ZACZĄĆ?

 
- smartfon 
- prawo jazdy kat. B
- zaświadczenie o niekaralności 
- czterodrzwiowy samochód nie starszy niż 15 lat  (nie masz samochodu? jest na to sposób - sprawdź możliwości na -> http://ubermarket.pl ) 
- działalność gospodarcza (nie jesteś pewien czy warto? Przyjdź na spotkanie i podejmij decyzję później) 

Zarejestruj się, a wyślemy Ci zaproszenie na spotkanie informacyjne, gdzie dowiesz się więcej -> http://t.uber.com/gowork

aplikuj

 

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66233 ofert pracy. Sprawdź!