Informatyk ds. integracji oprogramowania

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Nowa Wieś Wrocławska

2016-09-12

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ 1428, dla swojego Klienta, lidera w branży informatyki bankowej i ubezpieczeniowej, dostawcy rozwiązań informatycznych dla większości banków i firm ubezpieczeniowych w Polsce, w związku z rozwojem działu poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Obsługa procesu integracji oprogramowania
  • Przeprowadzanie i koordynacja testów integracyjnych
  • Administracja środowiskami integracyjnymi
  • Odbiór dostaw oprogramowania od dostawców wewnętrznych i zewnętrznych
  • Automatyzacja obsługi środowisk integracyjnych
  • Nadzór nad procesem poprawy błędów
  • Koordynacja działań dostawców oprogramowania w kontekście dostawy kodów

Wymagania:

  • Kierunek studiów o profilu technicznym
  • Zainteresowania potwierdzone wcześniejszymi doświadczeniami w zakresie programowania i tworzenia aplikacji
  • Dobra znajomość środowiska Linux i/lub AIX
  • Znajomość języka skryptowego Bash
  • Dodatkowymi atutami będą: Podstawowa znajomość Javy, Znajomość platformy Jenkins oraz narzędzi: ANT, Maven, Subversion, Jira
  • Mile widziana znajomość narzędzi Chef lub Puppet
  • Mile widziane doświadczenie na stanowiskach architekta rozwiązań informatycznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Możliwości rozwoju i dostęp do nowoczesnych technologii
  • Możliwość poszerzenia doświadczeń i nabywania nowych kompetencji
  • Pracę w nowoczesnym biurze, z młodym zespołem
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76134 ofert pracy. Sprawdź!