Praca fizyczna w młynie

Agencja Pracy Tymczasowej GREEN GATE

Kraków

2016-09-15

GREEN GATE jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników do pracy w Polsce i zagranicą.

Działamy na podstawie przepisów ustawy z dnia 9 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik fizyczny

Obowiązki:

Prace związane załadunkiem i rozładunkiem towaru

Oferujemy:

Pracę od poniedziałku do piątku w systemie ośmiogodzinnym

Umowę zlecenie ze stawką godzinowa 10 zł netto

Wymagania:

Status ucznia/ studenta

Aktualna książeczka sanepidowska

Dyspozycyjność w sierpniu i wrześniu

Miejsce wykonywania pracy:
Kraków okolice al. Pokoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem.

W CV należy umieścić następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr 133 poz. 883)”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

GREEN GATE sp. z o. o. S.K.A.

(nr certyfikatu 11469)

Oddział Kraków:
ul. Potebni 3
30-537 Kraków

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76671 ofert pracy. Sprawdź!