Traktorzysta – Niemcy, Hanower

Perfect Job

Hannover

2016-09-05

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela gospodarstwa rolnego położonego w okolicy Hanoweru, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

TRAKTORZYSTA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hanoweru

Obowiązki:

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie obsługa ciągnika rolniczego, nowoczesnych maszyn rolniczych oraz wózka widłowego.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

- umiejętność obsługi nowoczesnych maszyn rolniczych

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- prawo jazdy kat. T

- uprawnienia na wózki widłowe

- motywacja do pracy

- mile widziane uprawnienia do wykonywania oprysków

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat

- wynagrodzenie: 8-9 Euro/godz. netto (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

- praca od 10 września 2016 roku do końca października lub połowy listopada 2016 roku (możliwość podjęcia długoterminowej współpracy do osób posiadających uprawnienia do wykonywania oprysków)

- czas pracy: około 220 godzin miesięcznie

- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku niemieckim) na adres :

w tytule wpisując: Traktorzysta – Niemcy, Hanower

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”