Pracownik terenowy - przedstawiciel

NEW LIFE

Bielsko-Biała

2016-11-29

Firma doceniona przez Krajową Izbę Gospodarczą certyfikatem "Przedsiębiorstwa Fair Play .

Swoją silną pozycję na rynku osiągamy dzięki zespołowi profesjonalistów, zawsze gotowych do podjęcia nowych wyzwań.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Doradca Klienta Biznesowego w Terenie
Doradca Klienta Biznesowego w Biurze

Miejsce pracy: Bielsko Biała

Obowiązki:

· Pozyskiwanie Klientów z segmentu Personal Banking
· Budowanie długotrwałej relacji z Klientami poprzez zarządzanie portfelem Klienta.
· Aktywne rozpoznawanie oczekiwań finansowych Klientów i oferowanie odpowiednich rozwiązań
· Zapewnianie aktualnym i potencjalnym Klientom doskonałej, zindywidualizowanej obsługi bankowej zgodnie z wysokimi standardami Prestige.
· Rozwój działalności biznesowej w sektorze Personal Banking na rynku lokalnym.

Wymagania:

· Potwierdzone sukcesami minimum 1-roczne doświadczenie w sprzedaży wymagającej identyfikacji indywidualnych potrzeb Klientów.
· Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług Klientom zamożnym.
· Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami.
· Zainteresowanie rynkiem kapitałowym oraz wiedza na temat produktów inwestycyjnych.
· Samodyscyplina, odpowiedzialność, asertywność, dobre umiejętności organizacyjne.
· Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych.
· Wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie
· Możliwość uzyskiwania wysokich premii, uzależnionych od wyników.
· Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
· Perspektywy rozwoju i awansu w ramach międzynarodowej instytucji finansowej.
· Profesjonalne szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99153 ofert pracy. Sprawdź!