Operator wózka widłowego

Agencja Pracy Czasowej Tempus A

Moszna-Parcela

2016-11-16

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) istnieje od 2002 r. Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Moszna Parcela koło Pruszkowa

Miejsce pracy to magazyn jednej z największych firm logistycznych na świecie.

Obowiązki: obsługa wózka widłowego, rozładunek i załadunek przesyłek kurierskich.

Wymagania: uprawnienia na wózki widłowe, doświadczenie w obsłudze wózków widłowych – mile widziane, niekaralność.

Czas pracy: zmiana popołudniowa i nocna, od poniedziałku do piątku.

Oferujemy: stawki godzinowe - 18,00 i 19,00 zł brutto.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:
Dziękujemy za przesłana aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ul. Meander 15
Warszawa
godziny otwarcia: poniedziałek- piątek, 10.00- 16.00

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”