Inżynier Spawalnik

Jww Invest S.A.

Polska

2016-11-28

Firma działająca w budownictwie energetycznym i przemysłowym w kraju i za granicą, specjalizująca się w pracach montażowych, modernizacji urządzeń i instalacji energetycznych, poszukuje pracowników na stanowisko:

Inżynier spawalnik

Zakres zadań:

- Raportowanie,
- Nadzór nad pracami spawalniczymi,
- Kontrola jakości wykonanych spoin,
- Przygotowanie dokumentacji wg wyznaczonych standardów,
- Nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania,
- Weryfikacja wymaganych oraz posiadanych uprawnień spawalniczych.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu spawalnictwa),
- Znajomości norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem,
- Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania,
- Praktyczna umiejętność oceny spoin (mile widziane VT),
- Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,
- Dyspozycyjność,
- Praca w delegacji/wyjazdy kontraktowe,
- Język obcy – j. angielski w stopniu komunikatywnym mile widziany
- j. niemiecki w stopniu komunikatywnym mile widziany

Oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
- Umowę o pracę,
- Stabilne warunki pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów (cv+ list motywacyjny) wraz klauzulą:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.2015r. poz. 2135 z dnia 2015.12.16 z późniejszymi zmianami)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99964 ofert pracy. Sprawdź!