Specjalista ds. Rozpatrywania Reklamacji - j.niemiecki

Cee Experts

Warszawa

2016-12-02

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.
Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
- Przyjmowanie pisemnych wniosków składanych przez klientów
- Wsparcie mailowe użytkowników
- Współpraca z wewnętrznym działem administracyjnym
- Sporządzanie raportów

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość j.niemieckiego(C1)
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego (B1/B2)
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Dobra organizacja czasu pracy
- Komunikatywność

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umówię o pracę
- Bogaty pakiet socjalny
- Pracę w międzynarodowej organizacji

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98295 ofert pracy. Sprawdź!