Młodszy Administrator - język angielski

Cee Experts

Poznań

2016-12-02

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Zadania:
Codzienny kontakt i obsługa klientów zagranicznych w jednym z wymienionych obszarów (administracja, customer service, księgowość) w j. obcym
Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
Wsparcie w obiegu dokumentacji wewnątrz działu
Administracja baz danych, tworzenie raportów

Oczekiwania:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Motywacja oraz chęć rozwoju zawodowego
Umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Umowę o pracę
Rozpoczęcie kariery w międzynarodowej firmie o multikulturowym środowisku
Udział w rozmaitych programach szkoleniowych z zakresu IT
Możliwości rozwoju w strukturach firmy
Pakiet benefitów dodatkowych