Hydraulik/Instalator z umiejętnością spawania 311

Work In Time

Niemcy

2016-09-23

Work InTime GmbH jest przedsiębiorstwem z ugruntowaną pozycją na rynku niemieckim. Zatrudniamy ponad 1500 fachowców i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec.

Do obsługi dużych projektów budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej
  • Renowacja starych instalacji
  • Biały montaż
  • Sprawdzanie poprawności instalacji
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie  min. 2 lata
  • Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego
  • Zaliczki wypłacane już po tygodniu pracy
  • Dodatki urlopowe i świąteczne
  • Urlop wypoczynkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.work-intime.de
Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:0049 2234 9276 153
Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:Work InTime GmbH Polska

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76570 ofert pracy. Sprawdź!