PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY Z J. ANGIELSKIM

WB Staffing

Oslo

2016-11-08

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

W tym momencie dla naszego norweskiego Klienta szukamy osób na stanowisko:

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Z J. ANGIELSKIM

Miejsce pracy: okolice Oslo, Norwegia
Numer ref. : POB/OLX/2016

Zakres obowiązków:

- prace na dachu (zrywanie papy, kładzenie blachodachówki itp.)

- montowanie paneli słonecznych (na początku na ziemi, później na dachu)

- malowanie wewnątrz i na zewnątrz budynku

Wymagania:

- doświadczenie przy jednym z ww. obowiązków- kandydat zostanie przydzielony do konkretnych prac budowlanych, w zależności od posiadanych umiejętności  (mile widziane doświadczenie z Norwegii)

- dobra znajomość j. angielskiego- praca w środowisku międzynarodowym

- namiary na pobranie referencji od byłych pracodawców

- mile widziany własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

- zatrudnienie na norweskich warunkach przez norweską Agencje Pracy

- kontrakt na 2-3 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia

- zakwaterowanie (płatne po stronie Pracownika)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV,  w tytule prosimy podać numer referencyjny POB/OLX/2016.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!