PRACOWNIK BUDOWLANY (Chrzanów)

Jobs Plus

Chrzanów

2016-09-07

Nazywamy się JOBS PLUS i jesteśmy agencją HR. W związku z rozbudową dużego zakładu produkcyjnego z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK BUDOWLANY

(Chrzanów)

Najważniejsze obowiązki:

  • prace budowlane związane z przebudową zakładu produkcyjnego oraz obiektów biurowych
  • wykonywanie niezbędnych remontów

Nasze wymagania:

  • motywacja
  • rzetelność i dokładność
  • doświadczenie w pracach budowlanych – mile widziane

Oferujemy :

  • pracę w Chrzanowie „od zaraz”
  • współpracę na podstawie umowy (zlecenia)
  • możliwość kontynuowania współpracy również po zakończeniu inwestycji

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV: APLIKUJ

Prosimy dopisać do CV klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102320 ofert pracy. Sprawdź!