Regionalny przedstawiciel handlowy

HR.pl

Wrocław

2016-11-08

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Lokalizacje: dolnośląskieopolskie

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów  i współpraca z obecnymi klientami na terenie 2 województw - dolnośląskiego i opolskiego;
  • Pozyskiwanie kontraktów hurtowych oraz przetargowych (szpitale i inne ośrodki opieki medycznej) na artykuły jednorazowego użytku;
  • Przygotowywanie ofert, kontraktów handlowych i prowadzenie negocjacji;
  • Stała analiza rynku i działań konkurencji;
  • Ścisła współpraca z działem obsługi klienta;
  • Realizacja planów sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - preferowane w zakresie artykułów jednorazowego użytku;
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami hurtowymi (rynek medyczny i konsumencki);
  • Znajomość środowiska medycznego w szpitalach oraz Prawa Zamówień Publicznych  będzie dodatkowym atutem;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Samodzielność w pracy, kreatywność, otwartość;
  • Ambicja oraz nastawienie na działanie i osiągnięcie celu.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń: pensja podstawowa + system prowizyjny (związany z obrotem handlowca oraz z zyskiem firmy);
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy;
  • Nienormowany czas pracy, częściowo na zasadach home office;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwojowej firmie.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102806 ofert pracy. Sprawdź!