Młodszy serwisant klimatyzacji i wentylacji

HR.pl

Warszawa

2016-11-08

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, firmy z branży chłodnictwa i techniki grzewczej, specjalisty w zakresie serwisu urządzeń klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Region wykonywanej pracy: Warszawa (mazowieckie)

Obowiązki:

  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz naprawy m.in. instalacji klimatyzacji
    i wentylacji;
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń;
  • Usuwanie awarii.

Wymagania:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy związanej z serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych;
  • Obsługa podstawowych narzędzi mechanicznych i elektronarzędzi;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Mile widziane:

  • Umiejętność lutowania twardego;
  • Uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym trwającym 6 miesięcy;
  • Niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy, telefon, laptop;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe;
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100206 ofert pracy. Sprawdź!