Pracownik w Dziale Call Center

GoWork.pl

Warszawa

2016-08-19

GoWork.pl - współpracujemy z największymi firmami w zakresie kreacji wizerunku w Internecie.

W tej chwili poszerzamy nasz dział sprzedaży i  poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: CallCenter2016

Obowiązki:

- prowadzenie negocjacji handlowych

- przygotowywanie ofert handlowych

- sprzedaż nowoczesnych rozwiązań z obszaru Employer Brandingu

- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Od kandydatów oczekujemy:

- komunikatywności

- zdolności negocjacyjnych

- mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie motywacyjne

- znakomitą atmosferę pracy

- możliwość szkoleń

- pracę w dogodnej lokalizacji  (przy stacji Metra Rondo Daszyńskiego) w godzinach: 8:30-16:30

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76573 ofert pracy. Sprawdź!