Praca dla opiekunki dla Pani Adeli

Engeldaheim

Karlsbad

2016-07-31

Miejsce wyjazdu: Karlsbad

Nasza Podopieczna Pani Adela (79 lat, 168 cm wzrostu i 110 kg) nie radzi już sobie w prowadzeniu domu, dlatego potrzebuje pomocy i wsparcia. Jej stan psychiczny jest dobry, jednak ma problemy z poruszaniem się i ze wstawaniem, ponieważ wypadł jej dysk. Ma problemy ze słuchem. Jest alergikiem i cukrzykiem.

Nr referencyjny: NIEM_250A

Obowiązki:

Obowiązki domowe to:

  • zakupy oraz przygotowywanie na Pani posiłków

Obowiązki opiekuńcze to:

  • ubieranie i rozbieranie podopiecznej
  • mycie i dbanie o higienę
  • pomoc w dojściu do toalety
  • czuwanie w nocy

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece
  • Podstawowa znajomość języka
  • Zaangażowanie i cierpliwość

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie i ubezpieczenie
  • opłacony przejazd do i z Niemiec
  • wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy
  • ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5824 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 113945 ofert pracy. Sprawdź!