Personal Manager

Walter-Fach-Kraft

Bremen

2016-08-16

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:
Miejsce pracy: Bremen

Obowiązki:

  • poszukiwanie i rekrutacja pracowników
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych zarówno w języku polskim jak i niemieckim
  • utrzymywanie stałego kontaktu z pracownikami i klientami
  • przygotowywanie i zamieszczanie w Internecie ogłoszeń i aplikacji w języku niemieckim
  • prowadzenie administracji kadrowej
  • organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych dla kandydatów
  • wprowadzenie kreatywnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania pracowników tymczasowych

Wymagania:

  • Doświadczenia w branży HR oraz pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości jęz. niemieckiego (warunek konieczny)
  • samodzielności oraz innowacyjności w działaniu
  • nienagannej prezencji oraz dobrych manier
  • mile widziane jest wykształcenie wyższe z obszarów HR, psychologii lub specjalizacji pokrewnych
  • zainteresowania zagadnieniami związanymi z szeroko pojętym HR'em

Oferujemy:

1.    Stałą niemiecką umowę o pracę w Walter Fach Kraft

2.    Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,

3.    Stabilne i długofalowe zatrudnienie

4.    Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,

5.    Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu

6.    Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji
pracowników. Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom zatrudnionym najlepszych możliwych
warunków

www.walterfachkraft.pl

+48 71 366 60 81
+48 71 366 64 55