Operator maszyn/ mechanik/ elektryk maszyn

BG Production Sp. z o.o.

WIENIOTOWO

2016-11-16

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz dodatkową lokalizacją drugiego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów do pracy na terenie powiatu białogardzkiego oraz gmin przyległych.
    Naszym głównym surowcem który przetwarzamy jest łosoś norweski oraz dorsz atlantycki.

Podejmij wyzwanie i zgłoś się na rozmowę!

Oferujemy korzystne warunki finansowe, zapewniamy transport na trasie Białogard- Wieniotowo oraz przejazd powrotny.
Osobom zainteresowanym praca oferujemy stabilne zatrudnienie i możliwość długotrwałej współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i konserwacja maszyn oraz urządzeń przetwórstwa spożywczego związanych z codzienną produkcją,
  • Każdorazowe sprawdzanie poprawności ustawień maszyn i urządzeń przed rozpoczęciem zmiany produkcyjnej w celu zapewnienia optymalnej wydajności produkcji
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń przetwórstwa spożywczego, przeprowadzanie planowanych remontów i konserwacji oraz napraw w przypadku awarii i nastawienie parametrów pracy urządzeń.

Oczekiwania:

  • Znajomość zasad elektryki i obsługi maszyn przetwórstwa rybnego,
  • Uprawnienia do wykonywania pracy na wskazanym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego w mowie będzie dodatkowym atutem.
  • Aktualna książeczka zdrowia
  • Prawo jazdy kat. B

Informacje dodatkowe:

  • Pełny etat/ praca zmianowa
  • Umowa o pracę na okres próbny/ czas określony/ ewentulanie umowa zlecenie
  • 2.000,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie do indywidualnego ustalenia w zależności od posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia. Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe + premia uznaniowa

CV oraz list motywacyjny prosimy o przesyłanie na adres e-mail: APLIKUJ; APLIKUJ: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102316 ofert pracy. Sprawdź!