Pracownik magazynu

BG Production Sp. z o.o.

WIENIOTOWO

2016-11-16

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz dodatkową lokalizacją drugiego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów do pracy na terenie powiatu białogardzkiego oraz gmin przyległych.
    Naszym głównym surowcem, który przetwarzamy, jest łosoś norweski oraz dorsz atlantycki.

Podejmij wyzwanie i zgłoś się na rozmowę!

Oferujemy korzystne warunki finansowe, zapewniamy transport na trasie Białogard- Wieniotowo oraz przejazd powrotny.
Osobom zainteresowanym praca oferujemy stabilne zatrudnienie i możliwość długotrwałej współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie surowców z chłodni, sprawdzanie ilości, rodzaju i jakości przyjmowanych i wydawanych surowców
  • Przyjmowanie i wydawanie produktów gotowych z chłodni, sprawdzanie ilości, rodzaju i jakości przyjmowanych i wydawanych surowców
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Bieżąća kompletacja dostaw dla klientów
  • Obsługa wózka paletowego i urządzeń elektronicznych
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy w magzynie
Oczekiwania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych- wymagane
  • Aktualna książeczka zdrowia
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 - zmianowym

 Informacje dodatkowe:
  • Umowa o pracę na okres próbny/ czas określony, ewentualnie umowa zlecenie
  • Wynagrodzenie za czas pracy 1 700 - 1900 netto + wynagrodzenie za godziny nadliczbowe + premia uznaniowa

CV prosimy wysyłac na adres: APLIKUJ; APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!