Kontroler jakości w branży przetwórstwa rybnego

BG Production Sp. z o.o.

WIENIOTOWO

2016-11-16

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz dodatkową lokalizacją drugiego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów do pracy na terenie powiatu białogardzkiego oraz gmin przyległych.
    Naszym głównym surowcem który przetwarzamy jest łosoś norweski oraz dorsz atlantycki.

Podejmij wyzwanie i zgłoś się na rozmowę!

Oferujemy korzystne warunki finansowe, zapewniamy transport na trasie Białogard- Wieniotowo oraz przejazd powrotny.
Osobom zainteresowanym praca oferujemy stabilne zatrudnienie i możliwość długotrwałej współpracy.

Zakres obowiązków:

  •  Wspólpraca przy nadzorze dokumentacji produkcyjnej
  • Ocena surowca i produktu finalnego
  • Zlecanie badań laboratoryjnych surowca oraz produktu finalnego
  • Przygotowanie i kontrola dokumentacji produkcyjnej, etykiet, opakowań itp.
  • Dokonywanie kontroli stanu mycia oraz dezynfekcji, diagnoza nieprawidłowości oraz wdrażanie środków zaradczych
  • Pomoc przy bieżącej kontroli pracy osób zatrudnionych na linii produkcyjnej (kontrola higieny pracowników, hali produkcyjnej)

Oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • Wykształcenie średnie- mile widziane wykształcenia wyższe
  • Znajomość j. angielskiego w mowie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Aktualna książeczka zdrowia
  • Prawo jazdy kat. B

Informacje dodatkowe:

  • Rodzaj pracy: Pełny etat/ praca zmianowa
  • Umowa o pracę na okres próbny/ czas określony
  • Przedział wynagrodzenia 2 000 PLN - 3 500 PLN netto miesięcznie do indywidualnego ustalenia
    w zależności od posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia

CV prosimy przesyłać na adres mail: APLIKUJ; APLIKUJ