Sprzątaczka z orzeczeniem - Jełowa

Probet sp. z o.o.

Jełowa

2016-11-29

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Świadczymy usługi z zakresu prac porządkowych, ochrony mienia oraz leasingu pracowników. Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia). Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki.

Chcesz stać się częścią zespołu, w którym docenia się Twoje działania? Przyjdź do nas!

MIEJSCE PRACY:

  • Jełowa ul. Dworcowa

GODZINY PRACY:

  • pon. – pt. od godz. 06.00  do godz. 14.00
  • pon. – pt. od godz. 15.00 do godz. 22.00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Czynności z zakresu usług serwisu porządkowego:
    - sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych,  sanitariatów

WYMAGANIA:

  •  Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  •  Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 1600 zł netto miesięcznie
  • Umowę o pracę
  • Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej (możliwość dofinansowania kosztów dojazdów, dofinansowanie do leków itp.)
  • Przyjazną atmosferę pracy

KONTAKT pod numerem telefonu 799 016 083 lub 799 016 097 w godzinach od 08.00 do 17.00

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony  www.probet.info.pl  w zakładce praca mają Państwo możliwość zapoznania się z pełną ofertą  wolnych  miejsc  pracy w naszej firmie na terenie całej Polski. Dziękujemy.