Sprzataczka biurowa z orzeczeniem - Kąty Wrocławskie

Probet sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie

2016-11-29

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Świadczy usługi z zakresu prac porządkowych, ochrony mienia oraz leasingu pracowników. Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia).

Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i szukasz pracy w przyjaznej atmosferze zadzwoń koniecznie!

MIEJSCE PRACY: Kąty Wrocławskie 55-080; ul. Popiełuszki 17

STANOWISKO: Sprzątaczka biurowa

GODZINY PRACY: pon. – pt. 16.00 – 22.00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

• Czynności z zakresu usług serwisu porządkowego na terenie biur i ciągów komunikacyjnych:
- czyszczenie podłóg, ścieranie kurzu, wyrzucanie śmieci

WYMAGANIA:

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.
• Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz.

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie: 1300 zł netto
• Umowę o pracę
• Pracę w trybie jednozmianowym
• Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej
• Pracę w wymiarze 0.75 etatu
• Przyjazną atmosferę pracy

KONTAKT mailowy lub pod numerem telefonu 799-016-083 lub 799-016-097 w godzinach od 08.00 do 17.00

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony  www.probet.info.pl  w zakładce praca mają Państwo możliwość zapoznania się z pełną ofertą  wolnych  miejsc  pracy w naszej firmie na terenie całej Polski. Dziękujemy.