Specjalista w dziale Zakupów z językiem niemieckim

G-force

Kraków

2017-01-13

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.
Aktualnie dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Kandydatów na stanowiska:
Specjalista ds. Zakupów z językiem niemieckim.
Miasto: Kraków

Zakres obowiązków:
- codzienny kontakt z zagranicznym Klientem,
- tworzenie zamówień w programie SAP,
- rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami,
- nadzór nad terminowością realizacji zamówień,
- rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z zamówieniami, dostawą.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (od poziomu B2),
- elastyczność i umiejętność pracy w zespole,
- doświadczenie w pracy biurowej lub w obsłudze klienta będzie atutem.
- doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów/zamówień

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa,
- bezpłatne kursy językowe,
- możliwość rozwoju i awansu,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Obrzeżnej 5 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81584 ofert pracy. Sprawdź!