Lakiernik samochodowy / Atrakcyjne wynagrodzenie / Zakwaterowanie

Dynamic Personal Service

Bayern, Baden-Württemberg

2016-11-13

DYNAMIC PERSONAL SERVICES GMBH jest firmą specjalizującą się w rekrutowaniu kandydatów do pracy

u pracodawców w Niemczech.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko

LAKIERNIK SAMOCHODOWY w rejonie Bawarii.

ZADANIA:

- realizacja kompletnego przygotowania do lakierowania

- określenie odcieniu lakieru

- doświadczenie z lakierami na bazie wody

- demontaż i montaż części przed i po lakierowaniu

- końcowa kontrola po lakierowaniu

WYMAGANIA:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata)

- wykształcenie kierunkowe (lakiernik samochodowy)

- umiejętność pracy w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własne auto

OFERUJEMY:

- umowę z niemieckim pracodawcą

atrakcyjne wynagrodzenie (10 euro brutto/h + 24 euro za każdy przepracowany dzień)

zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- długoterminowe zatrudnienie

- składki i podatki odprowadzane w Niemczech

- ubezpieczenie

- pomoc polskojęzycznego koordynatora

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI

DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ZAŁĄCZAJĄC CV NA ADRES: APLIKUJ

LUB KONTAKT TELEFONICZNY: +49 157 813 880 06

W CV PROSIMY UMIEŚCIĆ KLAUZULĘ:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy

dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r.

o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”