Zastępca głównego księgowego

GRUPA TOM

Szczecin

2016-11-24

Grupę TOM tworzy w Polsce 7 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki pet, szkło oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). Realizujemy w imieniu naszych klientów: ustawowy obowiązek odzysku i recyklingu opakowań; obowiązek organizowania zbiórki, przetwarzania, odzysku i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prowadzimy handel stalą i produkujemy zbrojenia budowlane.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr referencyjny: ZGK/TOM/2016

Obowiązki:

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości
  • Czynny udział w rekrutacji, selekcji i wprowadzaniu do pracy nowych pracowników
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT), GUS, NBP
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz przedstawianie ich do badania przez Biegłych Rewidentów
  • Prowadzenie projektów mających na celu usprawnienie procedur wewnętrznych dla działu księgowego jak i pozostałych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe, specjalizacja rachunkowość
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym księgowym
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa bilansowego i podatkowego
  • Doświadczenie w pracy w grupie spółek wzajemnie powiązanych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Rozwinięte umiejętności koordynacyjne i organizacyjne umożliwiające realizację powierzonych zadań w wyznaczonych terminach
  • Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań przejawiające się własną inicjatywą.
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze z młodym i dynamicznym zespołem
  • Wsparcie merytoryczne wewnętrznych i zewnętrznych kancelarii prawnych i podatkowych
  • Szkolenia okresowe
  • Możliwość uczestniczenia we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań
  • Duży potencjał do rozwoju osobistego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji

By aplikować prosimy o przesłanie wiadomości email na adres APLIKUJ wraz z załączonym CV oraz Listem Motywacyjnym.
W tytule maila proszę koniecznie podać nr ref. ogłoszenia: ZGK/TOM/2016

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!