Księgowy/-a w dziale O2C z j. francuskim

Arche Consulting

Kraków

2016-11-21

Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: OFR/PŁ

Zakres obowiązków:

  • procesowanie należności zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • kontakt z klientem w języku obcym,
  • sporządzanie raportów,
  • poszukiwanie możliwości usprawniania procesów księgowych.

Wymagania:

  • doświadczenie zdobyte w dziale O2C lub P2P,
  • bardzo dobra znajomość j. francuskiego,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • umiejętności analityczne oraz komunikacyjne,
  • zorientowanie na cel oraz dalszy rozwój w dziedzinie księgowości.

Nasz Klient oferuje:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet ubezpieczeniowy,
  • udział w szkoleniach językowych,
  • kartę Multisport,
  • dofinansowanie do usług kulturalnych i rozrywkowych.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162