Spawacz gazowy - Autogen (Niemcy)

klient GoWork.pl

Augsburg

2016-09-22

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej.

Miejsce pracy: Augsburg

Nr referencyjny: GOW/AUT1

Obowiązki:

  • spawanie metodą 311

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie na stanowisku spawacza ww. metodą
  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie GRATIS opłacone przez Pracodawcę
  • zaliczki wypłacane co tydzień
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76327 ofert pracy. Sprawdź!