Asystentka ze znajomością języka niemieckiego

G-Force

Toruń

2016-11-25

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski oraz zagranicą.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów gotowych rozpocząć pracę na stanowisku:

Asystentka ze znajomością  języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rozliczeń zagranicznych kontrahentów firmy
  • uzgadnianie sald, kontrola należności,
  • kontakty z klientami dotyczące płatności
  • zapewnienie ciągłości i efektywności procesów księgowych,
  • ciągłe udoskonalanie i poprawa jakości i wydajności procesów księgowych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom B2/C1, C2)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B1)
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość obsługi programów MS Office,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • doświadczenia w obszarze księgowości - nie jest wymagane

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99340 ofert pracy. Sprawdź!