Specjalista ds. szkoleń

Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-16

Zapraszamy do wysyłania aplikacji wszystkie osoby zainteresowane objęciem stanowiska Specjalisty ds. szkoleń

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i realizowanie kampanii newsletterowych,
  • tworzenie i zarządzanie listami mailingowymi firmy,
  • aktualizacja informacji na stronie www,
  • analiza i raportowanie efektywności prowadzonych działań,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży, w tym:  pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje handlowe, budowanie długofalowych relacji z klientami firmy,
  • aktywna sprzedaż usług z wykorzystaniem telefonu, faxu, internetu,
  • dbanie o kompletną i właściwą dokumentację w obrębie wykonywanych obowiązków,
  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu, kontrola ich terminowej realizacji,
  • kontakty z klientami biznesowymi i trenerami (mailowe i bezpośrednie),
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych opracowanych przez trenerów,
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących działań konkurencji i wyników własnego produktu,
  • aktywny udział w rozwoju działalności szkoleniowej firmy.

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera (Windows, MS Office – Word, Excel, Outlook),
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • znajomość narzędzi marketingowych,
  • zdolność organizacji własnej pracy,
  • determinacja w realizacji wytyczonych celów,
  • umiejętność pracy w oprogramowaniu Joomla,
  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu pojazdów.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres APLIKUJ

W tytule e-maila prosimy podać nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych z późn. zm.)".

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.
Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkim zainteresowanym kandydatom dziękujemy za zgłoszenia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100217 ofert pracy. Sprawdź!