Praca na produkcji w miejscowości Bilovec (Czechy)

Agencja Pracy L&P Sp. z o.o.

Wodzisław Śląski

2016-09-29

Agencja Zatrudnienia „L.&P.” Sp. z o.o. poszukuje kandydatek do pracy na stanowisko: Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Bilovec

Zakres obowiązków:

- Wieszanie drobnych elementów metalowych na hakach przed poddaniem ich procesowi galwanizacji;
- Kontrola wizualna wyrobów powstałych w procesie galwanizacji zgodnie z procedurami systemu jakości;
- Prace porządkowe.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej;
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w nocy;
- Zdolności manualne, wysoka precyzja działania, sumienność;
- Dojazd do pracy we własnym zakresie.

Oferujemy:

- Pracę od zaraz;
- Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę na czas określony;
- Możliwość pracy w weekendy oraz w godzinach nadliczbowych;
- Atrakcyjne wynagrodzenie (stała stawka plus premia dla zaangażowanych pracowników).

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: APLIKUJ lub złożyć bezpośrednio w naszym biurze: 44-300 Wodzisław Śląski ul. Rynek 1 lok.3.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgadzam się na wykorzystanie danych osobowych w celu pośrednictwa pracy(posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 923 ze zm.)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98251 ofert pracy. Sprawdź!