Konsultant Biura Obsługi – j. niemiecki

CEE Experts

Warszawa

2016-09-14

Opis stanowiska:

- praca w dziale obsługi Klienta prestiżowej firmy obsługującej rynek niemieckojęzyczny
- udzielanie informacji o produktach, realizacji zamówienia, obsługa reklamacyjna
- dbanie o terminowe realizowanie powierzonych zadań
- udzielanie pomocy w kwestiach zgłaszanych problemów

Oczekiwania:

- dobra znajomość j. niemieckiego
- komunikatywność i otwartość na ludzi
- umiejętność obsługi komputera
- zaangażowanie
- mile widziane doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę zlecenie/pracę na ½ ¾ etatu z możliwością wypracowania pełnego etatu
- elastyczny czas pracy
- przyjazna atmosfera pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia u jednego z najbardziej cenionych pracodawców

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76274 ofert pracy. Sprawdź!