Technik uruchomienia płyt PCB

Look For Staff Pro

Zielonka

2016-12-05

Dla renomowanej firmy z branży technologicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik uruchomiania płyt PCB

Zadania:

Montaż i uruchomianie płyt PCB.

-montaż i uruchomienie urządzeń zgodnie z dokumentacją,zasadami jakości oraz weryfikacja i nadzór nad wyrobami niezgodnymi,

- prowadzenie prac konstrukcyjnych przy prototypach,

-dbanie o podnoszenie poziomu technicznego montowanych urządzeń,przekazywanie wszelkich uwag i propozycji,

-nadzór nad programami wdrażanymi na podległym obszarze z zakresu jakości,

Wymagania:

Wykształcenie minimum zasadnicze/średnie techniczne (preferowane elektroniczne lub elektryczne)

Znajomość części elektron., umiejętność czytania schematów elektr., pomiary wielkości elektrycznych

Doświadczenie przy montażu płyt PCB

Umiejętność lutowania cyną bezołowiowa.

Samodzielnosć

Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

Pracę na podstawie umowy o pracę.

Szkolenia zawodowe.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81584 ofert pracy. Sprawdź!