Tkacz/ ka

Sep Peeters Polska Sp.z o.o

Belgia region Kortrijk

2017-03-03

Jesteśmy  wiarygodnym partnerem . Zajmujemy się rekrutacją pracowników  i kierujemy ich  do prac na terenie Holandii i Belgi. Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, przemysł, produkcja, ogrodnictwo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.seppeeters.pl  lub na https://www.facebook.pl/seppeeters

Do pracy w Belgii poszukujemy osoby na stanowisko:

Tkacz/ ka

Miejsce pracy: Belgia okolice Kortrijk
Nr referencyjny: 5/17 nr. cer. 1211

Obowiązki:

  • praca przy produkcji poszyć samochodowych wykorzystywanych w przemyśle samochodowym
  • obsługa maszyn tkackich

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku tkacz/ tkaczka
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B/ warunek konieczny
  • samodzielność
  • sumienność

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie przepisów Belgijskich
  • zapewniamy mieszkanie
  • wypłaty tygodniowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt z biurem

Olsztyn 89 52 10 485,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106665 ofert pracy. Sprawdź!