Praca w roli Opiekunki dla Seniorki

Engeldaheim

okolice Herford

2016-07-26

Naszą podopieczna jest pani Susanne. Seniorka mieszka wraz z mężem w okolicach Herford. Podopieczna cierpi na Parkinsona oraz osteoporozę. Pani Susanne choruje również na cukrzycę. W opiece nad podopieczną pomaga mąż.

Nr referencyjny: NIEM_1202A

Obowiązki:

·         Pomoc w czynnościach toaletowych

·         Pomoc w ubieraniu

·         Gotowanie oraz pomoc w jedzeniu

·         W razie potrzeby czuwanie w nocy

·         Towarzyszenie w wizytach lekarskich

·         Utrzymywanie porządku w domu, robienie zakupów, pranie

Wymagania:

Od Kandydatek oczekujemy czynnego prawa jazdy, komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia oraz gotowości podjęcia pracy na minimum 3 miesiące.

Oferujemy:

·         Bezpieczną i legalną pracę w Niemczech

·         Gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju

·         Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

·         Indywidualny dobór ofert

·         Ubezpieczenie oraz składki ZUS

·         Wynagrodzenie w wysokości 1110 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7465 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 116945 ofert pracy. Sprawdź!