Specjalista ds. Wsparcia Technicznego z j. niemieckim lub j. francuskim

G-Force

Katowice

2016-11-25

G-Force jest firmą rekrutacyjną zajmującą się dostarczaniem specjalistycznych usług w obszarze rekrutacji stałych i outsourcingu. Wspieramy naszych klientów w pozyskiwaniu i doborze najlepszych specjalistów na rynku polskim i rynkach zagranicznych.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczne odbieranie zgłoszeń, ich klasyfikacja oraz rejestracja w systemie
  • Zapewnianie telefonicznego wsparcia klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • Sporządzanie raportów oraz uzupełnianie bazy danych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub języka francuskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dostępność do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość pakietu MS Office

Nasz klient oferuje:

  • Pracę na etat (umowa o pracę),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Szkolenia i programy rozwojowe,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • System MyBenefit (m.in. karta multisport).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102905 ofert pracy. Sprawdź!