1 linia wsparcia IT ze znajomością języka obcego

G-Force

Kraków

2016-11-25

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko:

Specjalista ds. 1 linii wsparcia IT ze znajomością języka obcego

Zakres obowiązków:
- wsparcie merytoryczne i informatyczne pracowników firmy w codziennych problemach
- prowadzenie rejestru zgłaszanych problemów i wniosków
- kompleksowe rozwiązywanie problemów oraz ich dokumentowanie
- współpracę z dostawcami usług IT i firmami serwisującymi

Wymagania wobec Kandydata:
- bardzo dobra znajomość jednego z języków: francuskiego, niemieckiego, czeskiego, słowackiego, norweskiego, szwedzkiego lub holenderskiego
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego
- dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym, systemami operacyjnymi Windows oraz oprogramowaniem biurowym
- umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziani absolwenci/ studenci kierunków informatycznych lub pokrewnych

Nasz Klient oferuje:
-umowę o pracę
-szkolenia
-pracę w międzynarodowym środowisku
-pakiet benefitów

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99762 ofert pracy. Sprawdź!