Specjalista ds. wsparcia 1 lub 2 linii IT

G-Force

Poznań

2016-11-25

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- wsparcie pracowników firm w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza lub druga linia wsparcia),
- diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie,
- koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników).

Wymagania wobec Kandydata:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- dobra znajomość systemu Windows i pakietu MS Office,
- zainteresowanie zagadnieniami IT oraz chęci doszkalania się,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy.

Nasz Klient oferuje:
- praca na etat (umowa o pracę),
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- szkolenia i programy rozwojowe,
- prywatna opieka medyczna,
- dodatkowe ubezpieczenie na życie,
- system MyBenefit (m.in. karta multisport).

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99601 ofert pracy. Sprawdź!