Młodszy Księgowy, obsługa klienta – j. niemiecki

CEE Experts

Warszawa

2016-09-14

Jesteśmy grupą doradców zawodowych i personalnych. Współpracujemy zarówno z największymi światowymi firmami jak i Polskimi liderami biznesu. Dla naszych klientów poszukujemy osób z biegłą znajomością języków obcych, chcących rozpocząć swoją karierę zawodową w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim i zagranicznym.

Zakres obowiązków:

-Odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań (P2P)
-Kontrola poprawności transakcji finansowych
-Przygotowywanie raportów finansowych
-Dbałość o najwyższą jakość procesów biznesowych
-Współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania wobec Kandydata:

-Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1)
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( poziom B2/C1)
-Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
-Znajomość pakietu MS Office
-Mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe

Nasz Klient oferuje:

-Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Umowę o pracę
-Pakiet benefitów
-Stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!