Pracownik marketu - wykładanie towaru Bielsko Biała

Grupa Progres Katowice

Bielsko-Biała

2016-10-20

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Współpracujemy z ponad 1000 firmami na terenie całego kraju, dzięki 18 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Partnera poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik marketu - wykładanie towaru

Miejsce pracy: Bielsko Biała

Zadania:

  • układanie towaru na terenie sklepu,
  • możliwa praca na kasie fiskalnej

Wymagania:

  • - mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • - aktualna książeczka sanepidowska,
  • - wysoka motywacja do pracy,
  • - dokładność, skrupulatność,
  • - dyspozycyjność,
  • - brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • - stawkę godzinową
  • - możliwość przejęcia przez Klienta i szansę na stałe zatrudnienie

Prosimy o przesłanie CV.

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102806 ofert pracy. Sprawdź!