Magazynier

Asaj Sp. z o.o.

Siedlce

2016-09-29

ASAJ Sp. z o. o.– jest największą siecią hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia we wschodniej i centralnej Polsce. Od 2013 r. obecną również na rynku Polski zachodniej. Firma posiada 21 filii i zatrudnia ponad 300 osób. ASAJ należy do elitarnej grupy zakupowej Fegime.

Sukces, jaki osiągamy, to efekt 25 lat doświadczenia rynkowego, naszej pasji i indywidualnego podejścia.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Siedlce lub Radom

Obowiązki:

- przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,

- załadunki i rozładunki dostaw,

- dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów i porządek na magazynie,

- prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową,

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i wykształcenie elektryczne

- energiczność i operatywność,

- rzetelność i dokładność,

- uprawnienia na wózki widłowe,

- mile widziane na suwnicę

Oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie: podstawa + premia

- możliwość rozwoju zawodowego,

- pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy.

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną w zależności od lokalizacji z dopiskiem “Magazynier – Siedlce” lub "Magazynier - Radom" w temacie wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.