Praca w charakterze Opiekunki osób starszych

Gowork.pl

okolice Salzgitter

2016-07-24

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_1222A

Nasz podopieczny:

Opieki wymaga pani Camila. Seniorka choruje na cukrzycę oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu. Podopieczna w domu porusza się przy balkoniku, poza domem korzysta z wózka inwalidzkiego.

Obowiązki:

·         Pomoc w ubieraniu

·         Prowadzenie oraz obsługa wózka inwalidzkiego

·         Pomoc przy kąpieli/prysznicu

·         Gotowanie oraz pomoc w jedzeniu

·         Wstawanie do podopiecznej w nocy

·         Pranie oraz prasowanie

Wymagania:

Od Opiekunek oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w pracy z osobami starszymi i chorymi. Dodatkowym atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz referencje.

Oferujemy:

·         Legalne zatrudnienie w polskiej firmie

·         Zakwaterowanie oraz wyżywienie

·         Przejazd w obie strony

·         Ubezpieczenie oraz składki ZUS

·         Opiekę naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5927 oraz imię i nazwisko oraz województwo.