PRACOWNIK BUDOWLANY OD ZARAZ! SUPER WARUNKI PRACY!

Walter-Fach-Kraft

Potsdam

2016-12-02

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:
Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • prace remontowe dachów,

  • pomoc w pracach ogólnobudowlanych,

  • przeprowadzanie pomiarów.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w zawodzie (warunek konieczny),

  • znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

  • dobrej organizacji pracy i skupienia,

  • dokładności i sumienności,

  • sprawności fizycznej i manualnej

Co oferujemy?

  1. Stałą niemiecką umowę o pracę wraz z płynącymi z niej profitami:

  • pełnym pakietem socjalnym

  • zachowaniem niemieckich standardów pracy

  1. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,

  2. Stabilne i długofalowe zatrudnienie,

  3. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,

  4. Regularne zjazdy do Polski,

  5. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,

  6. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu numeru podatkowego, kindergeld),

  7. Łatwy dojazd do miejsca pracy,

  8. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom zatrudnionym najlepszych możliwych warunków pracy.

Pamiętaj, że współpracując z Nami masz gwarancję stabilnej i legalnej pracy w Niemczech.Nie zwlekaj i zmień pracę z Walter-Fach-Kraft!

www.walterfachkraft.pl

+48 71 366 60 81
+48 71 366 64 55
Znajdź nas:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!