SPRZEDAWCA - sklep spożywczy Przeźmierowo

PASJA Training

Przeźmierowo

2016-11-28

PASJA Training dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

                                         SPRZEDAWCA – KASJER – sklep spożywczy

                                      Miejsce pracy: Przeźmierowo, gm. Tarnowo Podgórne

 Główne zadania:

   Sprawna i profesjonalna obsługa klientów

   Dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów

   Obsługa kasy fiskalnej

   Dbałość o właściwe funkcjonowanie sklepu

 Oferujemy:

  Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub inna forma w zależnosći od preferencji kandydata))

  Atrakcyjne wynagrodzenie + gwarantowana premia regulaminowa oraz premia uzależniona od wyników

  Praca dwuzmianowa:  6:00 – 14:00, 14:00 - 22:00,

  Darmowe szkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej i obsługi klienta

  Możliwość zatrudnienia od zaraz

 Wymagania:

 Komunikatywność

 Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

 Dyspozycyjność

 Książeczka Sanepid

 Gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele)

 Wysoka motywacja do pracy

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100812 ofert pracy. Sprawdź!