ASYSTENT KIEROWNIKA SKLEPU PUMA

QUICKSON II Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław

2016-10-21

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku polskim, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

 nadzór nad pracą sklepu podczas nieobecności kierownika
 obsługa klienta według standardów firmy
 efektywna realizacja planów sprzedażowych
 dbałość o wizerunek firmy
 praca na cały etat

Wymagania:

 wykształcenia minimum średniego
 zaangażowania, odpowiedzialności
 dyspozycyjności
 dobrej adaptacji w nowym miejscu pracy
 komunikatywności
 wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

 pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
szkolenia produktowe oraz z zakresu obsługi Klienta
 atrakcyjne rabaty pracownicze
 umowę o pracę po okresie próbnym

Do oferty prosimy dołączyć poniższe oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę QUICKSON II Sp.zoo Sp.k.zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!